ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EGEMAKGOC Twitter

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EGEMAKGÖÇ WEB.TV

EN ÇOK OKUNANLAR

MAKEDONSKİ FM

Kaptan John Peoplefoxun Maceraları Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Kaptan John Peoplefoxun Maceraları Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Tarih 07 Şubat 2012, 13:09 Editör Ege Makedonya

Tadilat Yüzünden Oyunlarına Zorunlu Ara Veren Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, Çocuk Oyununu Önümüzdeki Pazar Gününden İtibaren Sahnelemeye Devam Edecek.

Tadilat Yüzünden Oyunlarına Zorunlu Ara Veren Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, Çocuk Oyununu Önümüzdeki Pazar Gününden İtibaren Sahnelemeye Devam Edecek. Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, büyük bir heyecanla başladığı 2011- 2012 sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tadilat nedeni ile oyunlarına kısa bir mola veren Belediye Tiyatrosu ilk etapta Duşan Radovic ile Miroslav Berovic’in ortaklaşa kaleme aldığı Kaptan John Peoplefox isimli sevilen çocuk oyununu 12 Şubat 2012, Pazar günü saat:14.00’te yeniden sahneleyecek. Çocuklar çok sevdikleri kahramanlarla bir kez daha buluşacak. Çocukların büyük bir heyecan fırtınası içinde izlediği Kaptan Joh Peoplefox ve tayfası maceralarına kaldığı yerden devam edecek. Oyun her Pazar yine aynı saatte Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde miniklerin karşısında olacak. Kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kaptan John Peoplefox’un yönetmenliğini Zekeriya Hocalar yapıyor. Oyunun sahne ve kostümleri Günnur Orhon, müziği Ata Akdağ, koreografisi Melodi Sıcakyüz, ışık tasarımı Birol Yılmaz, efektler Erdal Aygün’e ait. Oyunun aranjörlüğünü ise Ali Barutçuoğlu gerçekleştiriyor. Kaptan John Peoplefox isimli oyunda; olaylar Liverpool Limanı’nda başlar. Kaptan Fox Johnson’ın, Kaptan John Peoplefox’un sesine iftira etmesiyle başlıyor. Buna katlanamayan Kaptan John Peoplefox kılıcıyla Kaptan Fox Johnson’a meydan okur ve tayfalar arasında kılıç dövüşü başlar. Büyük korsan buna dayanamaz ve onları cezalandırır. Artık ikisi de kaptan değildir. Bu sırada Çin Denizinde yedi başlı bir canavar belirir. Olaylar da bu şekilde hızla gelişir. Oyunun davetiyeleri ise Belediye Kültür Müdürlüğü ile Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nden temin edilebiliyor. Sanatseverler için ayrıntılı bilgi için 399 40 84 yada 366 44 59 numaralı telefonlar aranabilir.

Bu haber 1891 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür - Sanat

Karşıyaka da Şenlik Fotoğrafları Yarışacak.

Karşıyaka da Şenlik Fotoğrafları Yarışacak. Karşıyaka Belediyesi, EFSA Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği işbirliği ile....

Karşıyaka da Hamsi Şöleni Başladı.

Karşıyaka da Hamsi Şöleni Başladı. Vatandaş Hamsiye Doyacak.

KARŞIYAKA BELEDİYESİ

ANKET

Dernek Faaliyetlerimizin Hangi Yönde Gelişmesini İstersiniz?

Tüm Anketler


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu